Duyuru 2019-2020 Öğretim Yılı Sağlık Lisans Tamamlama İnternet Başvuru ve Kayıt İşlemleri Duyurusu

Admin

Administrator
Yönetici
Katılım
23 Mar 2013
Mesajlar
95
Beğeniler
0
Puanları
6
#1
Açıköğretim Anadolu Üniversitesi için Sağlık Lisans tamamlama programı duyurusu yapıldı. Bu duyuru ile Sağlık alanında lisans tamamlama yapmak isteyen öğrenciler kayıtlarını yapabilecekler. Kayıtlar 16 Eylül Pazartesi günü başlayıp 20 Eylül Cuma günü sona erecek. Kayıtlar diğer kayıt işlemlerinde olduğu gibi önce internetten ön kayıt yapılacak ardından bankaya harç ödemesi gerçekleştirilecek olup son olarak aof bürosuna giderek kesin kayıt yapılacak.
Bu duyuru Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı tarafından Sağlık Lisans Tamamlama Programına yerleştirilen adayların İnternet başvuru ve kayıt işlemlerini kapsamaktadır.

İnternet Başvuru İşlemleri 16 Eylül 2019 Pazartesi günü saat 09.00’da başlayıp, 20 Eylül 2019 Cuma günü saat 17.00’de sona erecektir. İnternet Başvuru Adresi: http://aof.anadolu.edu.tr

İnternetten başvuru yapmayan adaylar kayıt yaptıramaz. İnternetten başvuru yapmak kayıt için yeterli değildir.

20 Eylül 2019 tarihinden sonra İnternetten veya başka bir yöntemle başvuru yapılması mümkün değildir. Elektrik kesintisi, teknik arızalar veya İnternet hattınızın kesik olması vb. nedenlerle başvuru yapamama durumunda kalmamanız için başvurunuzu son günleri beklemeden yapınız. İnternetten başvuru süresi kesinlikle uzatılmayacaktır.

Adaylar, İnternet Başvuru ve Kayıt Kılavuzunda açıklanan kayıt belgelerini hazırlayarak illerdeki AÖF bürolarına bizzat başvurarak kayıt yaptırabilir.
İnternet Başvuru ve Kayıt Kılavuzu için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Kayıt İşlemleri 16 Eylül 2019 Pazartesi günü saat 09.00’da başlayıp, 19 Eylül 2019 Perşembe günü mesai saati bitiminde sona erecektir. Mazeretli Kayıt İşlemleri 20 Eylül 2019 Cuma günü mazeretli olanların kayıtları yapılacaktır.

Adaylar, 16-20 Eylül 2019 tarihleri arasında illerde bulunan Açıköğretim Fakültesi bürolarına bizzat başvurarak kayıtlarını gerçekleştirecektir. Bu tarihler arasında mazeretleri nedeniyle kayıt yaptıramayanlar 20 Eylül 2019 tarihinde bizzat veya yakınları aracılığıyla başvurarak kayıt yaptırabilir. 20 Eylül 2019 tarihinden sonra mazeret beyan ederek kayıt yaptırmak isteyenlerin başvuruları kabul edilmeyecek ve kayıtları kesinlikle yapılmayacaktır.
Kayıt belgeleri eksik ise kayıt yapılmaz ve belgelerini tamamlamak üzere ek süre verilmez.Kayıt süresi uzatılmayacaktır. Belirtilen tarihler arasında her ne sebeple olursa olsun kaydını yaptırmayan adaylar Fakülteye kayıt hakkını kaybeder ve herhangi bir hak iddia edemez. Posta ile kayıt yapılmaz.
İnternet Başvuru ve Kayıt ile ilgili resmi çağrı bu ilanla yapılmaktadır.


SAĞLIK LİSANS TAMAMLAMA
Başvuru Tarihleri:
16 – 20 Eylül 201920 Eylül 2019

Kayıt İçin Gerekli Belgeler
  1. İnternet Başvuru Belgesi
  2. Öğrenci Bilgi Formu
  3. Kayıt Bilgileri Sorgulama Sonuçları
  4. Öğrenim Belgesi
  5. Not Durum Belgesi
İnternet Başvuru Sayfası için Tıklayınız

Kaynak: Aof Lisans Tamamlama
 

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Son kaynaklar

Forum istatistikleri

Konular
2,643
Mesajlar
2,752
Kullanıcılar
878
Son üye
tanjumuratuyar
Üst