Yeni!! Ticaret Hukuku 1.ve 2. Dönem Kısa Notlar !!!

Emirhan

New Member
Merhaba,

2. Sınıfın en zor ve can sıkan derslerinden biri olan Ticaret Hukuku için Karacan Dersanesinden Burcu Hocamın ( çok yardımı oldu sağolsun ) kısa hazırlamış olduğu notları(Alıntı) ekteki pdf dosyasında bulabilirsiniz. Bu dersi ezberlemeyin, anlamaya çalışın bence. Anladığınız zaman paragraf olarak anlatımı uzun olan sınav sorularında bile zorlanmıyorsunuz. Çünkü ezberlemek bazı durumlarda kelime karşılığı olarak işe yarayabilir ama konusu olan sorularda pek işe yaramıyor. Bu kısa notlar sınav öncesi faydalı olacaktır.

Şimdiden herkese başarılar.

Ekteki dosyada farklı pdf reader programlarını bulabilirsiniz.

İNDİR

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba foruma yeni üye oldum. indir butonu aktif değil maalesef bu konuyla ilgilenebilirseniz çok müteşekkir olurum deneyimlerinizden ben de yararlanmak isterim. Yardımınız için şimdiden teşekkürler...

dilruba87

New Member
link aktif degıl ve bu ders gercekten zor tekrar yukleyebılırsen cok mutlu olurum.

OneBlooD

Süper Moderatör
merhaba foruma yeni üye oldum. indir butonu aktif değil maalesef bu konuyla ilgilenebilirseniz çok müteşekkir olurum deneyimlerinizden ben de yararlanmak isterim. Yardımınız için şimdiden teşekkürler...
indir butonu etkin değil nasıl nereden indireceğiz
link aktif degıl ve bu ders gercekten zor tekrar yukleyebılırsen cok mutlu olurum.
Konu düzeltilmiş olup indir butonu aktif edilmiştir.

http://murat.kuruoglu.com.tr/MURKUR/documan/TİCARET HUKUKU DERS NOTLARI-Veliye Yanlı.pdf

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Son kaynaklar

Forum istatistikleri

Konular
2,643
Kullanıcılar
878
Son üye
tanjumuratuyar